Підете з посад: Зеленський знайшов винних у затримці виплат медикам

Держава направила кошти на виплати зарплат медикам ще в середині квітня

Підете з посад: Зеленський знайшов винних у затримці виплат медикам
Автор Кравченко Станіслав в Новини/Політична правда/Фото/Відео
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Президент Володимир Зеленський доручив головам обласних державних адміністрацій повністю погасити заборгованість перед медиками, які борються з коронавірусом, інакше ці керівники регіонів залишаться без зарплат або будуть  звільнені.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це глава держави повідомив  у відеозверненні, опублікованому на сторінці Офісу президента у середу,  6 травня.

Loading...

«Ще в середині квітня уряд перерахував кошти для виплати надбавок нашим медикам, які протидіють коронавірусу. Однак у деяких регіонах є випадки, коли ці кошти не було виплачено. Я розумію, що це звернення можуть дивитися діти, і, на жаль, не можу сказати всіх слів, на які заслужили ці окремі чиновники», — сказав він.

Президент вимагає від голів ОДА погасити заборгованість перед лікарями.

«У тих регіонах, де будуть невиплати, голови ОДА як мінімум будуть позбавлені зарплати, а можливо, і позбавлені своїх посад», – обіцяє він.

А тим часом коронавірус продовжує атакувати країни і континенти – станом на 6 травня COVID-19 вразив вже понад 3,7 млн людей у всьому світі, в Україні кількість хворих досягла 13184 осіб.

Нагадаємо також,   експерти заявляють, що друга хвиля коронавірусу COVID-19 повторно атакує Україну в кінці осені. Про це заявили, як в Офісі президента, так і фахівці-дослідники Київського політехнічного інституту.

До слова,у  Міністерстві охорони здоров’я відзначають, в Україні збільшується кількість випадків безсимптомного перебігу коронавірусу – це в свою чергу підвищує загрозу поширення СOVID-19. У відомстві закликають дотримуватися обмежувальні заходи і надалі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...