Російський мільярдер Дмитро Босов наклав на себе руки

Дмитро Босов займав 86-те місце списку Forbes

Російський мільярдер Дмитро Босов наклав на себе руки
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У ніч на 6 травня в Росії наклав на себе руки мільярдер Дмитро Босов, який володів компанією «Сібантрацит» і був спонсором “Нічної хокейної ліги”. Причини самогубства невідомі.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це 6 травня пише РБК з посиланням на знайомих бізнесмена.

Loading...

Босов був на 86-му місці в рейтингу найбагатших бізнесменів Forbes. Його статки оцінюються в $ 1,1 млрд.

Російський мільярдер Дмитро Босов наклав на себе руки

«Це правда, Босова немає в живих», – наводить видання цитату знайомих бізнесмена. Джерела РБК в правоохоронних органах розповіли, що в ніч на 6 травня співробітники поліції виїжджали в селище Усово на виклик, який був пов’язаний з самогубством. У цьому селищі жив Босов. Причини самогубства невідомі.

Офіційних підтверджень цієї інформації немає, силовики  поки не коментували інформацію.

Дмитро Босов володів найбільшим в світі виробником антрациту «Сібантрацит» і компанією «Востокуголь». Також йому належав центр архітектури та дизайну Artplay. Компанія «Сібантрацит» спонсорує «Нічну хокейну лігу», яка була створена за ініціативою Володимира Путіна.

Бізнесмен народився в 1968 році в Барнаулі. Закінчив МГТУ імені Баумана, мав ступінь кандидата економічних наук. У 1990-х входив до ради директорів Красноярського алюмінієвого заводу.

Нагадаємо, у Росії, де коронавірус COVID-19 починає бити рекорди за захворюваністю, вже три лікарі покінчили життя самогубством. Всі три лікаря загинули після падіння з вікон.

Джерело: Народна Правда