Україна не відновить міжнародні авіаперельоти до осені

Влітку  в Україні спробують відновити авіасполучення всередині країни

Україна не відновить міжнародні авіаперельоти до осені
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

В Україні з 11 травня розпочнеться перший етап ослаблення карантину – розпочнуть роботу кафе і ресторани через “вікно видачі” та на літніх майданчиках,  магазини отримають дозвіл  продавати товари господарського призначення, меблі та інші товари, запрацюють парки і салони краси. При цьому інші обмеження, пов’язані з карантином, продовжать до 22 травня, а деякі  – ще довше.  Так, у зв’язку з пандемією коронавірусу повноцінне міжнародне авіасполучення України з іншими державами відкриють не раніше осені.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про  це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в середу, 6 травня, в ефірі телеканалу “1+1”.

За словами Кулеби, влітку  уряд “дуже обережно” спробує відновити авіасполучення всередині України.

“Із міжнародним складніше, тому що тут рішення залежать не лише від нас. У декількох країнах Європи, ЄС, які є класичними туристичними напрямами, наразі самі ламають голову над тим, як це все врегулювати, але скажу одразу: протягом літа повноцінного відновлення авіасполучення міжнародного не буде… тобто так, як було колись, такого не буде точно”, –  заявив міністр.

Кулеба припустив, що міжнародне авіасполучення може почати відновлюватися в вересні. Водночас він нагадав, що деякі фахівці прогнозують восени другу хвилю пандемії COVID-19 у світі.

Як  відомо, Україна закрила регулярне міжнародне авіасполучення через пандемію коронавірусу з 17 березня.

Нагадаємо, влада Єгипту вирішила відкрити готелі для внутрішніх туристів. Умовою уряду для туристичної галузі є робота установ  для не більше ніж 25% відпочивальників, яких можуть прийняти. Карантин вже завдав збитків економіці країни у 1 мільярд доларів.

Додамо, що Болгарія планує послабити ряд коронавірусних обмежень. Контрольно-пропускні пункти, які контролюють міжміські поїздки, швидше за все, будуть зняті 6 травня, коли в Болгарії відзначається День Святого Георгія.

Також повідомлялося, що з 4 травня Італія частково знімає обмеження, прийняті через поширення коронавірусу.

Джерело: Народна Правда