Заборонена в Україні зірка Comedy Woman образилася на Україну через Крим

Катерина Варнава заявила, що в Крим більше не поїде - «поки це все не вирішиться»

Заборонена в Україні зірка Comedy Woman образилася на Україну через Крим
Автор Желізняк Олександр в Новини/Фото/Відео/Шоу-бізнес

Заборонена в Україні популярна комедіантка і зірка Comedy Woman Катерина Варнава вирішила більше не виступати в окупованому Криму – артистка відмовляється відвідувати анексований український півострів, «поки це все не вирішиться».

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це вона повідомила в інтерв’ю Ксенії Собчак.

Катерина Варнава зазначила, що їй незаконно заборонили в’їзд на територію України і навіть не пояснили, чому. Коли Собчак згадала про концерти в Криму, Варнава обурилася. «По-перше, ми не виступали на фестивалі в Криму, по-друге, у нас там були гастролі, заявлені раніше. А закон вони прийняли заднім числом», – каже артистка.

Вона зазначила, що ці гастролі вже пора пробачити, зараз вона інша, в Крим більше не поїде, «поки це все не вирішиться».

Прикро для Варнави і те, що в Росії їй радили не зніматися в Україні, коли розпочалася війна на Донбасі, але вона проігнорувала ці поради.

Нагадаємо, Державне агентство України з питань кіно заборонило демонстрування і розповсюдження на території України п’яти фільмів, до переліку яких потрапив фільм за участю Володимира Зеленського  “8 перших побачень”. Причиною заборони стала участь у стрічці російської актриси Катерини Варнави, оскільки вона внесена до переліку осіб, котрі створюють загрозу нацбезпеці України.

Джерело: Народна Правда