Десятки тисяч українців – на межі виживання: влада оприлюднила жахливу статистику

Про повторне потрапляння до жорстких умов повідомили 2158 сімей

Десятки тисяч українців – на межі виживання: влада оприлюднила жахливу статистику
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В Україні щонайменше до 11 травня діятиме запроваджений через епідемію коронавірусу карантин. Велика кількість підприємств і установ в країні припинили свою роботу, а люди втратили роботу.  В  Мінсоцполітики повідомили, що станом на середину квітня було зафіксовано 25 144 сімей, які перебували у складних соціальних і матеріальних умовах.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це українським журналістам повідомили у Міністерстві соціальної політики України.

“Станом на 17.04.2020 кількість сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, відвіданих посадовими особами органів місцевого самоврядування, районних державних адміністрацій, фахівцями соціальної роботи, становить 25 144 сім’ї”, – повідомили в міністерстві.

Також у Мінсоцполітики повідомили, що тільки офіційно про повторне потрапляння до жорстких умов повідомили 2158 сімей. Точно невідомо, чи було це наслідком карантинних дій уряду, або такому становищу передували більш ранні події.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що за час карантину в Україні кількість безробітних збільшилася в десять разів у порівнянні з докарантинним періодом і доручив Мінекономіки допомогти центрам зайнятості прискорити виплату людям допомоги по тимчасовій втраті роботи.До слова, під час введеного через епідемію коронавірусу карантину в Україні мінімальна допомога по безробіттю становитиме 1 тисячу гривень. Таким чином соціальний захист найбільш вразливих категорій безробітних посилили на 350 гривень.

Джерело: Народна Правда