На Москву “скинули” ядерну бомбу: шокуючі наслідки показали на фото

Штати відмовилися від ідеї розробки бомби такої потужності, так як її застосування могло б привести до необоротних наслідків і загибелі сотень мільйонів людей.

На Москву “скинули” ядерну бомбу: шокуючі наслідки показали на фото
Автор Желізняк Олександр в Наука

Американське видання спроектувало ситуацію, що сталося б з планетою Земля, якщо скинути водневу бомбу потужністю в десять тисяч мегатонн на столицю Росії, Москву.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, така модель проекту розміщена на порталі We Are The Mighty.

Loading...

Над створенням такої зброї працював фізик-теоретик Едвард Теллер. Причому Штати відмовилися від ідеї розробки бомби такої потужності, бо її застосування могло б призвести до незворотних наслідків і загибелі сотень мільйонів людей.

У дослідженні сказано, що потужні ядерні опади негайно привели б до смертельних рівнів радіації в багатьох країнах і, ймовірно, отруїли би всю планету.

Бомба в 10 000 мегатонн була б досить потужною, щоб спопелити всю Францію та Німеччину. Також журналісти змоделювали термоядерний удар по Москві і з’ясували, як він відбився б на величезних територіях Західної Європи, а також міг би позначитися і на США.

Зрештою, у нас вже є досить великі ядерні арсенали, щоб кілька разів знищити світ, але хіба нам потрібна ще одна бомба, здатна на таке, підсумували у виданні.

На Москву “скинули” ядерну бомбу: шокуючі наслідки показали на фото

Додаток NUKEMAP показує збиток від 100-мегатонного вибуху в Москві. Помаранчевий і жовтий овали, йдуть на північний схід, є радіоактивними опадами після вибуху.

Нагадуємо, що офіційний представник Європейської зовнішньополітичної служби попросив КНДР утриматися від запланованих провокацій з балістичними ракетами. Він сподівається, що влада Північної Кореї також відмовляться від програм в області ядерної зброї і зброї масового знищення.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА писала, що Європейське командування збройних сил США (USEUCOM) початок в Європі серію військових навчань для стримування російської агресії та підтримки стабільної і безпечної Європи.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...