Пенсія в Україні: кому підвищать виплати у травні

Українців потішили довгоочікуваним підвищенням пенсійних виплат.

Пенсія в Україні: кому підвищать виплати у травні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В Україні з 4 травня розпочався перерахунок пенсійних виплат для деяких категорій громадян. Уточнюється, що незначну надбавку повинні отримати більше 8 мільйонів пенсіонерів.

Loading...

Відповідну заяву зробила міністр соціальної політики Марина Лазебна.

Виступаючи на брифінгу, міністр повідомила про початок реалізації ініціативи президента щодо виплати 1000 гривень для тих, у кого розмір пенсії не досягає 5000 гривень, для осіб з інвалідністю.

“Хочу відзначити, що з 4 травня розпочато виплату проіндексованих пенсій для 8,4 млн українських пенсіонерів”, – також повідомила Лазебна.

Крім того, Лазебна нагадала про доплати до пенсій людям старше 80-річного віку.

Як повідомлялося, в Україні з 1 травня 2020 в Україні проводять індексацію пенсій на 11%.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла:

В Україні на сьогодні 11,4 млн пенсіонерів, але грошову надбавку на своєму рахунку побачать лише 6,9 млн. тобто, 4,5 млн пенсіонерів індексація фактично не торкнеться, хоча її і проведуть. Вся справа в тому, як буде проводитися перерахунок у результаті індексації пенсій.

Кабінет міністрів України намагається вирішити проблему однією з категорій пенсіонерів, які часто стикалися з проблемами обліку стажу при нарахуванні пенсії. Зокрема, затверджено Порядок обліку трудової діяльності працівника (фізичної особи — підприємця, фізичної особи, яка забезпечує себе роботою самостійно) в електронній формі.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...