Росія поверне Крим Україні: експерт назвав головну умову

Це станеться за зміни лідера РФ і можливого розпаду країни

Росія поверне Крим Україні: експерт назвав головну умову
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Росія не зможе в майбутньому контролювати  анексований Крим  як з фінансової, так і політичної точки зору. Тому в певний момент Кремлю доведеться відмовиться від Криму, але при  президенті РФ Володимирі Путіні цього не станеться.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це заявив в коментарі “Радіо Свобода” старший експерт Програми європейських, регіональних і російських досліджень Українського інституту майбутнього (UIF), науковий співробітник Інституту євроатлантичного співробітництва Андреас Умланд.

Експерт нагадав про парі, яке запропонував український посол у Берліні Андрій Мельник колишньому канцлеру Німеччини Герхарду Шредеру після його слів про неможливість повернення Криму в склад України.

“Там є не тільки політична, але й медична складова. Пан Шредер ‒ 1944 року народження, і ми йому, звичайно, бажаємо довгого життя, і зараз ще більше бажаємо, щоб він дійсно побачив повернення Криму під контроль Києва. І скільки ще проживе Путін? Поки він буде тримати важелі влади в Росії у своїх руках, Крим не повернеться”, – зазначив Умланд.

На його думку, відхід Путіна означатиме зміну не тільки вищого керівництва, а й режиму, а може, навіть, держави Росії.

“Тоді, я думаю, і постане питання повернення Криму”, ‒ підкреслив експерт.

Однак, за словами Умланда, навряд чи йтиметься про повний розпад Російської Федерації, до того ж, подібні сценарії не означають, що політична ситуація може змінитися на краще для України.

Нагадаємо, колишній секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов розповів, що навесні 2014 року була висока загроза вторгнення Російської Федерації на територію не тільки Криму й Донбасу, а й Київської, Чернігівської, Харківської та Сумської областей.

Додамо,  військовий інструктор і волонтер Цві Арієлі, який займався підготовкою бійців ЗСУ – учасників АТО, заявив що Третя світова війна могла початися на території України, коли 17 липня 2014 року над Донбасом російські окупаційні війська збили Boeing 777 рейсу МН17.

Джерело: Народна Правда