Ще не скоро: Єрмак назвав дату повернення Донбасу

Влада хотіла б провести місцеві вибори у жовтні в тому числі і на Донбасі, але за певних умов

Ще не скоро: Єрмак назвав дату повернення Донбасу
Автор Романова Марі в Новини/Правда про ООС

Донбас може залишитися невирішеною проблемою до кінця року. Глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що влада хоче домогтися миру на сході України і повернення окупованих територій до кінця цього року, але при цьому існує і план “Б”, якщо цього не вдасться домогтися.

Loading...

Цитує Єрмака видання РБК-Україна, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Голова ОП каже, що влада не чекатиме роками, якщо “та сторона не хоче припиняти війну”.

“Але до кінця року ми маємо намір робити все від нас залежне, і інтенсифікація роботи ТКГ тому доказ. Але у нас є і пророблений план Б: що ми робимо, якщо буде так, що робимо, якщо буде ось так”, – сказав Єрмак.

Окремо він підкреслив, що влада хотіла б провести місцеві вибори у жовтні в тому числі і на території ОРДЛО, але за певних умов: “Виборів під дулами автоматів не буде. Для початку необхідний контроль над кордоном, можливо спільно з міжнародними інституціями, потрібна безпека і тільки потім вибори”.

Нагадаємо, за пандемії коронавіруса Європа опинилася в глибокій економічній рецесії і на цьому тлі висловлює бажання як можна швидше відновити економічні відносини, в тому числі і з Росією. Якщо ж санкції проти РФ пом’якшать, це стане вирішальним моментом в питанні повернення Криму і Донбасу для України.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...