В Україні почали закривати продуктові ринки: що сталося

Ринки закрилися через неготовність дотримуватися карантинних заходів

В Україні почали закривати продуктові ринки: що сталося
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

З 1 по 3 травня в Україні закрилися 38 продовольчих ринків у зв’язку з неготовністю працювати з урахуванням карантинних заходів.

Loading...

Про це йдеться у повідомленні на сайті Держпродспоживслужби у четвер, 7 травня. За її даними, в Україні почали працювати 555 агропродовольчих ринків.

“Не готовими до відкриття виявилися і закрилися самостійно, за ініціативою керівництва, 34 ринку, в тому числі 1 – у Запорізькій, по 2 – у Дніпропетровській та Харківській областях і 29 ринків в Києві. Також унаслідок неналежної підготовки до роботи в умовах карантину 4 ринки закриті за рішенням органів місцевої влади”, – сказано у повідомленні.

Всього в період з 1 по 6 травня у результаті перевірок торговельних майданчиків видано 370 приписів (розпоряджень, речень) і складено 33 протоколи. У 182 випадках перевіряючі зверталися до Нацполиции для прийняття належних заходів.

Станом на 3 травня в Україні працювали 403 агропродовольчих ринку, на яких постійно присутні спеціалісти служби.

Нагадаємо, що раніше Кабмін підтримав відкриття ринків. Прем’єр-міністр підкреслив, що робота продовольчих ринків під час пандемії повинна регламентуватися чіткими санітарними нормами.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що в Україні дозволили роботу продовольчих та аграрних ринків з 1 травня. Вони знову змогли відкритися, незважаючи на введений карантин в країні, за умови виконання певних санітарних норм. Зокрема, робота ринків буде регламентуватися чіткими санітарними нормами.

Нагадаємо, раніше в Україні, у зв’язку із зростанням захворюваності коронавірусом і в зв’язку з карантином, позакривали продуктові ринки.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...