Готовий до радикальних кроків: Саакашвілі вперше прокоментував своє призначення

Саакашвілі каже, Зеленський розуміє, що Україна не має безлічі варіантів швидкого розвитку

Готовий до радикальних кроків: Саакашвілі вперше прокоментував своє призначення
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Президент України Володимир Зеленський дуже рішуче налаштований на радикальні реформи і зміни. “Факт мого призначення показує, що він готовий йти на незвичайні політичні кроки, проти яких його відмовляють”, – так свого призначення на посаду голови Виконавчого комітету реформ прокоментував колишній президент Грузії і екс-глава Одеської області Міхеїл Саакашвілі.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідний коментар він опублікував у себе в Facebook.

Loading...

“Президент дуже рішуче налаштований на радикальні реформи і зміни. Мені дуже сподобався його настрій, тому що сам факт мого призначення показує, що він готовий йти на неординарні кроки, від яких його відмовляла величезна кількість людей. В основному його відмовляли ті, хто хочуть, щоб в Україні зберігався статус-кво, а статус-кво – це болото. Україну потрібно витягувати з болота, а це може зробити тільки президент, який ніколи не був злодієм і ніколи ним не стане”, – заявив він.

Саакашвілі також додав, що Зеленський розуміє, що в України немає безлічі варіантів швидкого розвитку, тому гарант “дуже рішуче налаштований на радикальні реформи і зміни”.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що Міхеїла Саакашвілі не змогли призначити віце-прем’єром України з питань реформ, якби провели юридичну експертизу, вона довела б, що його непогашені судимості суперечать Закону про Кабінет міністрів.

Готовий до радикальних кроків: Саакашвілі вперше прокоментував своє призначення

Джерело: Народна Правда
загрузка...