Москва може надати Усику і Ломаченко громадянство Росії

Федерація боксу РФ пропонує надати Усику та Ломаченко російське громадянство

Москва може надати Усику і Ломаченко громадянство Росії
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Генеральний секретар Федерації боксу Росії Умар Кремльов заявив, що готовий надати Василю Ломаченко та Олександру Усику російське громадянство.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на матеріал Sport.ua

“Усик і Ломаченко – достойні люди, достойні спортсмени, які відстоюють свою позицію. Це не позиція України, що їх нібито не люблять. Їх обох там люблять і обожнюють. Не тільки в Україні, але і в Росії та Білорусі, весь православний світ їх любить і підтримує. Так само і я підтримую.

Є в Україні десятки виродків, які за долари бігають і виконують доручення. Ось вони можуть бути незадоволені. Але на 40 мільйонів в Україні, це максимум кілька тисяч чоловік.

У базу “Миротворця” включають не зрадників України, а навпаки – зрадники включають людей в цю вигадану базу. Ми готові надати Усику і Ломаченко російське громадянство, якщо ці десятки виродків в Україні будуть сіяти негатив навколо цих чудових спортсменів.

Ми такими спортсменами пишаємося. І готові надати їм громадянство, якщо це потрібно. Щоб вони боксували і радували вболівальників в Україні, в Росії і в усьому світі”, – заявив Умар Кремльов.

Нагадаємо, знамениті українські боксери Василь Ломаченко та Олександр Усик, знявшись у документальному фільмі церковників “Здрастуй, брате! Христос воскрес”, викликали грандіозний скандал. Відомих спортсменів навіть внесли в базу скандального сайту “Миротворець” за те, що вони нібито виступили як противники української незалежності.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...