Не в цьому році: коли українців випустять на відпочинок за кордон

Туристичний бізнес знаходиться в повній катастрофі, восени очікуються банкрутства

Не в цьому році: коли українців випустять на відпочинок за кордон
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Пандемія коронавіруса COVID-19, з-за якої довелося вводити карантин у багатьох країнах світу, практично знищила туристичний бізнес. У цьому році українцям вже не варто розраховувати на закордонний відпустку.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться у матеріалі Обозреватель.

Loading...

Директор одного з найбільших українських туроператорів на умовах анонімності заявив, що українці в 2020 році вже не полетять на відпочинок у Туреччину, а Єгипет, Європа і Азія відкриються не раніше осені.

За його словами, туристичний бізнес знаходиться у повній катастрофи, восени очікуються банкрутства:

“У туристичному бізнесі повна катастрофа. Туреччина до кінця липня закрила вліт для України, як однієї з 16 країн, яким заборонено відвідувати її і транзитить. Можливо, в кінці липня там відкриють певні аеропорти на узбережжі, але наші туроператори в цьому році туди не полетять”.

При цьому починати програми в Туреччину з середини липня або початку серпня немає сенсу – буде дуже дорого. Що стосується Європа і Єгипту, то джерело інформації, для іноземних туристів ці напрямки відкриють в кінці серпня-перших числах вересня.

“Ціни на Єгипет залишаться на колишньому рівні. Там живуть практично на нулі за рахунок українців. А наші люблять все на шару, їздять за 300 доларів, а 500 вже дорого. Шведські столи теж скасовувати ніхто не буде. Якщо німцеві не дати шведський стіл і необмежену кількість пива, він просто туди не поїде. А його там чекають!”, – пояснив експерт.

А ось країни Азії, на його думку, для України можуть відкритися вже глибокої осені.

“На Балі було всього лише дві смерті від коронавіруса, а від малярії там помирають сотні і тисячі в рік. Індонезія ввела карантин, тому що теж перебуває в міжнародній корпорації. Першими до них полетять азіати. Китай підтверджує, що з травня починає польоти в Індонезію, а от Україна не раніше глибокої осені”, – підсумував він.

Раніше прем’єр-міністр Георгій Гахарія заявив, що Грузія буде готова приймати іноземних туристів з 1 липня.

Джерело: Народна Правда
загрузка...