Білорусь в розпал пандемії коронавірусу провела парад Перемоги

Білорусь - єдина країна Європи, яка провела масові заходи до 75-річчя перемоги над нацизмом

Білорусь в розпал пандемії коронавірусу провела парад Перемоги
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У суботу, 9 травня, в Мінську, незважаючи на ризик зараження коронавірусом під час пандемії, пройшов військовий парад Перемоги, присвячений 75-річчю Перемоги над нацизмом. Білорусь стала єдиною країною в Європі, яка не скасувала масові заходи через  COVID-19.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, фото і відео з параду у Мінську публікують місцеві ЗМІ.

Білорусь стала єдиною країною на континенті, яка скасувала масові заходи з нагоди ювілейної дати закінчення Другої світової війни в Європі.

Учасниками параду мали стати військові з Росії і Китаю, однак своїх делегацій ці країни не надіслали. Лідери іноземних держав відмовилися від відвідування параду в Мінську.

Нагадаємо, 9 травня,  коли в Україні на державному рівні відзначають День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, президент  України Володимир Зеленський вшанував пам’ять загиблих у Другій світовій війні хвилиною мовчання і поклав квіти до Вічного вогню в Києві.

Додамо, що  8 травня президент України Володимир Зеленський з робочою поїздкою відвідав селище Мілове на Луганщині, яке розташоване на кордоні між Україною і Росією.

До слова, заходи з нагоди Дня пам’яті і примирення і Дня перемоги в Україні (8 і 9 травня ) не передбачають парадів через карантин.

Джерело: Народна Правда