Розкрито секрет неймовірного схуднення Аделі

Адель схудла на 45 кг

Розкрито секрет неймовірного схуднення Аделі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Всесвітньо відома британська співачка, володарка премій “Оскар” і “Золотий глобус” Адель 5 травня відзначила свій 32-ий день народження. Особистий тренер артистки розкрив секрет, як їй вдалося скинути 45 кілограм.

Як  передає НАРОДНА ПРАВДА, про  це особистий тренер співачки Піт Джерасімо розповів на особистій сторінці в Instagram.

Багато фанатів критикують Адель за те, що вона так різко схудла. Мовляв раніше артистка закликала всіх любити своє тіло таким, яким воно є. Більш того, декому не подобаються зміни в зовнішності співачки. Піт Джерасімо  заступився за співачку і розповів, що стало причиною схуднення та як їй це вдалося.

За словами Джерасімо, Адель не мала на меті стати худою. Вона всього лише хотіла відновити здоров’я після вагітності та пологів.

“Мій досвід роботи з нею дозволяє сказати, що вона завжди рухалася особистою траєкторією і ніколи не думала ставити на карту свій талант або збільшувати продажі альбомів за рахунок залучення уваги до фігури. Вона ніколи не прикидалася ніким іншим”, – висловився тренер.

Він додав, що коли Адель почала займатися спортом, вона паралельно готувалася до туру, тому звикнути до тренувань зуміла швидше. Головним же секретом її схуднення стали виснажливий графік, ретельно підібране харчування і систематичні тренування.

“Коли ми почали шлях боротьби з кілограмами, у нас не було мети зробити її суперстрункою. Нашою метою було тільки здоров’я після вагітності. Нам довелося готуватися до концертного туру і виснажливого графіку. Поступово вона звикла до тренувань і стала ретельніше вибирати їжу”, – розповів Піт.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

ADELE HAS ALWAYS BEEN AND ALWAYS WILL BE INCREDIBLY BEAUTIFUL. periodt. end of discussion. [#adele #officialadelefanpage | #adeleph #adelephilippines]

Допис, поширений Adele (@officialadelefanpage)

Нагадаємо, раніше британська співачка Адель з’явилася на вечірці після вручення премії «Оскар» і здивувала фанатів своїм новим виглядом. Співачка, яка схудла на  45 кілограмів, була помічена на вулиці Лос-Анджелеса. 31-річна Адель була в облягаючому топі і легінсах. Вигляд у неї був чудовий.

Джерело: Народна Правда