В Грузії розроблять тактику захисту від “авантюр Саакашвілі” в Україні

Тбілісі попереджав Київ про погіршення відносин у разі призначення Саакашвілі на посаду в уряді

В Грузії розроблять тактику захисту від “авантюр  Саакашвілі” в Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Прем’єр-міністр Грузії Георгій Гахарія заявив, що Грузія не буде розривати дипломатичні відносини з Україною через призначення Міхеїла Саакашвілі головою Виконавчого комітету реформ, проте розробить тактику захисту “від його авантюр”. 

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє  “Новости-Грузия“.

За словами Гахарії, відкликання посла Грузії в Україні не ставить під сумнів дипломатичні відносини або стратегічне партнерство між країнами.

“Ми відкликали посла тільки для того, щоб провести консультації на тему, як захистити наші відносини від авантюристів”, – сказав Гахарія.

При цьому прем’єр Грузії дав зрозуміти, що побоюється “втручання у внутрішні справи Грузії” з боку Саакашвілі. Гахарія хоче отримати гарантії від української сторони, що цього не станеться.

Нагадаємо, колишній президент Грузії і екс-глава Одеської області Міхеїл Саакашвілі призначений головою Виконавчого комітету реформ. Відповідний указ № 169/2020 «Питання Національної ради реформ та Виконавчого комітету реформ» підписав 7 травня президент Володимир Зеленський.

За словами Саакашвілі, його призначення на високу посаду в Україні означає, що президент України  Володимир Зеленський дуже рішуче налаштований на радикальні реформи і зміни. “Факт мого призначення показує, що він готовий йти на незвичайні політичні кроки, проти яких його відмовляють”, –  прокоментував  Міхеїл Саакашвілі.

Раніше повідомлялося, що Грузія відкликала посла Теймураза Шарашенідзе з Києва для консультацій через призначення Міхеїла Саакашвілі головою Виконавчого комітету реформ України.

Джерело: Народна Правда