Чекає траншу МВФ: що буде з курсом долара на наступному тижні

Курс долара може вирости до 30 грн за долар без кредиту МВФ

Чекає траншу МВФ: що буде з курсом долара на наступному тижні
Автор Желізняк Олександр в Курс валют/Новини

Наступного тижня долар може помірно знизитися до гривні і коливатися близько 26,7 гривень. Якщо ж Україна не отримає  кредит від МВФ,  курс долара може відреагувати досить різко і  скласти близько 30 гривень за долар.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє  “РБК-Україна“.

Loading...

На думку аналітика “Альпарі” Вадима Іосуба, на міжбанківському валютному ринку курс долара на наступному тижні буде коливатися близько 26,7 гривень, а на готівковому ринку – в межах 26,6-26,9 гривень за долар.

Долар на міжбанку може торгуватися через тиждень близько 26,7 грн, а готівковий долар в банках може торгуватися близько 26,6 / 26,9 грн“, – сказав аналітик.

Він нагадав, що за минулий тиждень курс долара до гривні знизився на всіх сегментах валютного ринку на 0,4-0,6%.

Офіційний курс гривні до долара, встановлений НБУ, за тиждень (з п’ятниці до наступної п’ятниці) знизився на 0,6% – з 26,97 до 26,82 гривень за долар.

а міжбанківському валютному ринку за цей же час котирування знизилися з 26,94/26,97 до 26,83/26,85 (-0,4%).

Середні курси купівлі – продажу готівкового долара в банках знизилися за тиждень з 26,88 / 27,21 до 26,76 / 27,04 гривень за долар.

Аналітики припускають, що в разі, якщо Україна не отримає транш кредиту Міжнародного валютного фонду, то курс долара до гривні складе більше 30 гривень за долар.

Нагадаємо, за прогнозами аналітиків, курс долара в Україні вже зовсім скоро може зробити значний ривок уверх –  нинішній “міжсвятковий” тиждень може виявитися останнім з низьким курсом валюти. За прогнозом експертів,  це зручний час для купівлі доларів, бо після зниження на травневі свята, валюта почне дорожчати.

До слова,  за даними Нацбанку в Україні  75% всіх фальшивок в іноземній валюті – це долари, до того ж 96% підробок – 100-доларові купюри.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...