Через коронавірус в містах світу збільшується кількість велосипедних доріжок

Влада Великобританії планує виділити понад 2,5 млрд доларів на поліпшення інфраструктури для велосипедних і пішохідних прогулянок.

Через коронавірус в містах світу збільшується кількість велосипедних доріжок
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Влада багатьох міст вважає велосипед одним з ефективних інструментів збереження соціального дистанціювання, а також можливістю уникнути транспортного колапсу через велику кількость приватних автомобілів. І тому міста в усьому світі почали перебудову своїх транспортних систем, щоб звільнити більше місця для пішоходів і велосипедистів, надавши альтернативу використання автомобілів і громадського транспорту.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє BBC.

Loading...

Наприклад, в Парижі будується 650 км велосипедних доріжок. Іль-де-Франс готовий виділити до 300 мільйонів євро на цей проект. А влада Великобританії планує виділити понад 2,5 млрд доларів на покращення інфраструктури для велосипедних і пішохідних прогулянок.

Італійський Мілан будує велосипедні доріжки, розширює дороги і вводить для автомобілів обмеження швидкості до 30 км/ч.

У Нью-Йорку збираються виділити 75 км вулиць пішоходам і велосипедистам. У столиці Колумбії вже в середині березня відкрили майже 120 км велосипедних маршрутів.

Після того, як в Берліні були виділені додаткові велосипедні доріжки, 133 жителі інших міст Німеччини подали заявки на такі ж зміни.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА писала, що в Китаї, вирішили відкритися кінозали, в них повинні розсаджувати глядачів на безпечній відстані, як можна частіше провітрювати приміщення, регулярно проводити прибирання і дезінфекцію.

Також повідомлялося, що в суботу, 9 травня, в Женеві більше 1000 людей вишикувалися в чергу, щоб отримати безкоштовні продуктові набори, бо епідемія коронавірусу вплинула на незахищені верстви населення.

Джерело: Народна Правда
загрузка...