Саакашвілі повідомив, чи спілкується він зараз з Порошенко

Саакашвілі: "Порошенко і його оточення використовували державу для власного збагачення"

Саакашвілі повідомив, чи спілкується він зараз з Порошенко
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

Новопризначений голова Виконавчого комітету реформ Міхеїл Саакашвілі розповів, що зараз не спілкується з п’ятим президентом Петром Порошенко.

Loading...

Про це він сказав в інтерв’ю 24 каналу.

Він пояснив, що зараз ще не спілкується з Порошенком, проте один раз зустрівся з ним на джазовому фестивалі у Львові.

“Коли він мене побачив, то з такою швидкістю біг, що мені було дуже смішно за цим спостерігати. У мене немає і бажання. Я б сказав, що цю сторінку свого життя я вже закрив”, – запевнив політик.

І додав, що Порошенко і його оточення використали державу для власного збагачення. За словами Саакашвілі, в АП більшу частину часу п’ятий президент витрачав на свій бізнес. До того ж, до нього на Банкову часто приїжджали бізнес-партнери, не пов’язані з політикою.

“Приходив Пасенюк, він там завжди був, а це його приватний банкір. А також Кононенко та інші його партнери. Вони ж реально політиками не були. Це не зовсім бізнесмени, їм більше підходить слово бариги, які не можуть відрізняти державні інтереси від власної кишені”, — сказав голова Виконавчого комітету реформ.

Проте новий голова Виконавчого комітету реформ б не хотів, щоб будь-президент України, зокрема Порошенко, опинився за ґратами.

“Це не дало б мені ніякого задоволення. Незважаючи на те, що він не надто делікатно себе вів. Я про це забув. Але повернути гроші, щось зробити корисне – це в моєму стилі”, – пояснив політик.

І підкреслив, що для нього мафіозі за ґратами, але з грошима, телеканалами, депутатами набагато небезпечніше, ніж мафіозі, які ходять вільно, але в них немає інструментів впливу на життя інших людей.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла:

Призначений головою Виконавчого комітету реформ колишній президент Грузії і екс-глава Одеської області Міхеїл Саакашвілі впевнений в тому, що міський голова Одеси Геннадій Труханов і бізнесмен Вадим Альперін повинні сісти за ґрати.

Грузія наполягає на екстрадиції призначеного головою новоствореного Виконавчого комітету реформ Міхеїла Саакашвілі з України.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...