“Саджати будем”: Саакашвілі назвав імена чиновників, яких хоче арештувати

Першими в списку йдуть мер Одеси Геннадій Труханов і "батько контрабанди" Вадим Альперін

”Саджати будем”: Саакашвілі назвав імена чиновників, яких хоче арештувати
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Призначений головою Виконавчого комітету реформ колишній президент Грузії і ексглава Одеської області Міхеїл Саакашвілі впевнений в тому, що міський голова Одеси Геннадій Труханов і бізнесмен Вадим Альперін повинні сісти за ґрати.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це колишній президент Грузії  сказав в програмі “Перехресний допит” на одному з українських каналів.

“Треба їх посадити. Я був свідком, з відкритих джерел бачив, що президент Зеленський дуже був зацікавлений, щоб, наприклад, Альперін як “батько” контрабанди взагалі в Україні відповів за це”, – розповів Михайло Саакашвілі.

Згідно із заявою політика, ексглава податкової служби Сергій Верланов призначав на високі посади лояльних йому людей. Саакашвілі стверджує, що саме завдяки Верланову така людина, як Альперін, отримала можливість робити  маніпулятивні дії через суди і поставити свою людину на посаду голови ДФС.

“Коли ми були разом на ефірі, я йому сказав: “Ви призначили людину Альперіна головою ДФС “, а він погодився з цим твердженням”, – нагадав Михайло Саакашвілі.

Грузинський політик вважає, що за подібні дії повинна бути передбачена кримінальна відповідальність.

Додамо, за словами Саакашвілі, його призначення на високу посаду в Україні означає, що президент України  Володимир Зеленський дуже рішуче налаштований на радикальні реформи і зміни. “Факт мого призначення показує, що він готовий йти на незвичайні політичні кроки, проти яких його відмовляють”, –  прокоментував  Міхеїл Саакашвілі.

Раніше повідомлялося, що Грузія відкликала посла Теймураза Шарашенідзе з Києва для консультацій через призначення Міхеїла Саакашвілі головою Виконавчого комітету реформ України.

Джерело: Народна Правда