Спалах коронавірусу в Білорусі: в країні зросло число смертей пацієнтів з COVID-19

Кількість хворих з кожним днем зростає

Спалах коронавірусу в Білорусі: в країні зросло число смертей пацієнтів з  COVID-19
Автор Кравченко Станіслав в Коронавірус/Новини
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Минулої доби, 9 травня, у Білорусі, яка єдиною серед країн Європи провела військовий парад до Дня перемоги над нацизмом, виявили  951 випадок інфікування коронавірусом. Всього в країні – 2 052 випадки коронавірусу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні міністерства охорони здоров’я Білорусі.

Loading...

“За весь період поширення інфекції на території країни померли 126 (на 8 травня – 121) пацієнтів з рядом хронічних захворювань з виявленою коронавірусною інфекцією”, – поінформували у відомстві.

У відомстві також повідомили, що станом на 9 травня одужали і виписали з лікарень 6050 пацієнтів, у яких раніше був підтверджений діагноз COVID-19 (на 7 травня – 5484).

Крім того, в міністерстві поінформували, що всього було проведено 251 тис. 771 тест на коронавірус, число підтверджених випадків склало 8,8% від загальної кількості проведених тестів.

Нагадаємо, незважаючи на заперечення президента Білорусі Олександра Лукашенка епідемії COVID-19 в країні, коронавірус у продовжує інфікувати людей. В країні маса заражених, а в лікарнях не вистачає місць для інфікованих.

Додамо, що  25 квітня в Білорусі стартував загальнонаціональний «республіканський суботник», на який вийшли всі працівники країни. Сам же президент країни Олександр Лукашенко пішов садити дерева в село неподалік від Чорнобиля.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...