У Китаї відкриваються кінотеатри після карантину

Влада КНР санкціонували відкриття кінотеатрів за умови дотримання соціального дистанціювання

У Китаї відкриваються кінотеатри після карантину
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Кінозали, які вирішили відкритися повинні розсаджувати глядачів на безпечній відстані, як можна частіше провітрювати приміщення, регулярно проводити прибирання і дезінфекцію.

Кінотеатрам Китаю дозволили відновити роботу за умови дотримання санітарних заходів, пише Variety.

Кінотеатри в Китаї були закриті до кінця січня через епідемію COVID-19. Майданчики які вирішили відкритися повинні розсаджувати глядачів на безпечній відстані, як можна частіше провітрювати приміщення, регулярно проводити прибирання і дезінфекцію. Глядачі зобов’язані носити захисні маски.

У постанові Державної ради Китаю немає точної дати, з якої кінотеатри знову зможуть працювати.

Китайська держрада також закликала повністю відновити інші види діяльності, в тому числі роботу ресторанів, супермаркетів і торгових центрів.

Китайська кінопркатна індустрія поки відноситься до одної з найбільш постраждалих від коронавірусу. Майданчики тут закрилися ще у січні. За оцінками дослідницького агентства Artisan Gateway, в перші два місяці простою ринок втратив не менше 2,3 тис. кінозалів − кінотеатри просто розорилися. За оцінками китайської влади, продажі квитків у 2020 році впадуть на 4,2 мільярда доларів з 9,2 мільярда у 2019-м.

У березні в Китаї деякі кінотеатри вже спробували повернутися до роботи, але глядачі в зали не пішли.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що США офіційно заявили, що коронавірус вийшов з китайської лабораторії.

Вірусолог з китайської провінції Ухань Ши Чженли ще в січні визначила генетичну структуру нового штаму коронавірусу, проте влада Китаю приховала цю інформацію.

Джерело: Народна Правда