Чоловік заразив коронавірусом більше 500 колег: деталі ПП

Президент Гани повідомив, що головна стратегія зараз - це відстеження людей, які спілкувалися з хворим, і проведення тестування, як основного способу боротьби з коронавірусом.

Чоловік заразив коронавірусом більше 500 колег: деталі ПП
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

У Гані один чоловік заразив коронавірусом 533 працівників.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, посилаючись на інформацію Reuters , працівник заводу по переробці риби в приморському місті Тема інфікував коронавірусом 533 співробітника заводу. Про це повідомив президента Гани.

Loading...

Президент додав, що головна стратегія зараз – це відстеження людей, які спілкувалися з хворим, та проведення тестування, як основного способу боротьби з коронавірусом.

Нагадуємо, що відомий китайський вчений-вірусолог Чжун Наньшань заявив, що найнебезпечнішою властивістю коронавірусу є його висока заразність, оскільки коронавірус передається швидше і легше звичайного сезонного грипу, ГРВІ або коронавірусу MERS.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА  повідомляла, що Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що зараз в Україні немає великого навантаження на систему охорони здоров’я через коронавірус, а медики готуються до другої хвилі коронавірусу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...