“Для мене немає бандерівців і москалів”: Усик емоційно відреагував на критику

Боксер переконує, що його слова вирвали з контексту

”Для мене немає бандерівців і москалів”: Усик емоційно відреагував на критику
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Внесений до бази сайту “Миротворець” відомий український боксер Олександр Усик, який раніше не раз відзначався проросійськими заявами і прихильністю  до країни-агресора та РПЦ, заявив, що є українцем і не збирається виїжджати з країни, оскільки вважає її своєю батьківщиною.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він заявив під час прямого ефіру в Instagram.

Loading...

Таким чином боксер відповів на критику його проросійської позиції.

“Моя країна – Україна! Я тут живу, тут народився і виріс. І якби я хотів кудись поїхати, то я б вже давно це зробив. Я не хочу нікуди, і ви мене звідси не виженете. Це моя країна! Для мене немає поділу. Вся територія України – це українці. Для мене немає бандерівців, москалів… Всі українці. І не важливо, на якій території вони живуть – у Львові, Криму, Донецьку, Одесі…” – сказав Усик.

Він також звернувся до ЗМІ, закликавши їх “не розділяти український народ” за допомогою різних провокацій.

“Телеканали! Не висмикуйте з контекстів, не розділяйте український народ. Ми – українці! Ми не малороси, не сепаратисти або ще хтось. У мене в паспорті написано: українець. Моя церква вчить мене любити, творити, ділитися. Друзі, ви наговорили дурниць, ви спровокували. Поділяючи народ, ми ні до чого доброго не прийдемо. Будуть розділені народи, які будуть гавкати на інших людей”, – додав боксер.

Нагадаємо, раніше чемпіон світу за версіями WBC, WBO, WBA Василь Ломаченко та абсолютний чемпіон світу у важкій вазі Олександр Усик взяли участь у зйомках російського  фільму “Здрастуй, брате, Христос Воскрес!”.  Крім українських боксерів у фільмі брали участь російські спортсмени: боксер Олександр Трубніков і боєць рукопашного стилю Олексій Назаров.

Також раніше повідомлялося, що український боксер Олександр Усик заявив, що не підтримує декомунізацію в Україні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...