Коронавірус впливає на поширення синдрому Кавасакі: Комаровський пояснив зв’язок

У період пандемії CoVID-19 в світі з'явилася тенденція до збільшення кількості дітей з хворобою Кавасакі. При цьому доктор запевнив, що незважаючи на всю серйозність хвороби, вона лікується.

Коронавірус впливає на поширення синдрому Кавасакі: Комаровський пояснив зв’язок
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини/Правда про здоров'я

Масштабне поширення коронавірусної інфекції в світі може стати причиною збільшення кількості дітей, хворих на синдром Кавасакі.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це розповів популярний український педіатр Євген Комаровський, описавши симптоми хвороби.

Loading...

“Є така хвороба Кавасакі. Вона вражає в основному маленьких дітей, до 5 років. Це дуже серйозне захворювання, яке викликає пошкодження судин, і найбільш принципово – це ураження коронарних артерій. Це дуже серйозно, може призводити до інвалідності, до необхідності оперативних втручань і т. д.”, – підкреслив Коморовський.

За словами доктора, симптомами Кавасакі є: стійка висока температура (більше 5 днів), крововиливи у склеру, потріскані губи, малиновий язик, лущення пальців рук і ніг, лімфоденіт.

Лікар підкреслив, що хвороба дуже серйозна і дуже важливо при хворобі вчасно потрапити в стаціонар. За його словами, є припущення, що причиною захворювання цією хворобою може бути генетична схильність в поєднанні з вірусною хворобою.

У період пандемії CoVID-19 у світі з’явилася тенденція до збільшення кількості дітей з хворобою Кавасакі. При цьому доктор запевнив, що незважаючи на всю серйозність хвороби, вона лікується.

Нагадуємо, від коронавірусної пневмонії ліків немає, але імунітет може впоратися, якщо йому допомогти: тепло одягнутися, літрами пити теплу рідину, провітрювати приміщення і забезпечити нормальну вологість. Про це розповів доктор Комаровський.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА писала, що відомий педіатр Євген Комаровський розповів про неефективність і навіть небезпеку вживання популярного в Україні антибіотика.

Джерело: Народна Правда
загрузка...