“Рідні мої, потрібно потерпіти”: Путін анонсував ослаблення карантину в Росії

Обмежувальні заходи для росіян ще залишаються

”Рідні мої, потрібно потерпіти”: Путін анонсував ослаблення карантину в Росії
Автор Кравченко Станіслав в Закордонна правда/Новини

З 12 травня в Росії закінчується введений через епідемію коронавірусу карантин. Президент РФ Володимир Путін закликав росіян ще трохи потерпіти, оскільки певні обмежувальні заходи в країні будуть збережені.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він заявив  у своєму зверненні до народу у понеділок, 11 травня.

Loading...

За словами господаря Кремля,  ситуація з пандемією COVID-19 в країні дозволяє перейти до етапу поступового зняття обмежень.

“Сьогодні закінчується період неробочих днів, в цілому він тривав більше 6 тижнів. Це дозволило сповільнити поширення епідемії”, – сказав він.

Путін дозволив з 12 травня відкрити будівництва, відновити видобуток корисних копалин та інших базових галузей економіки. Вихід із самоізоляції, за словами президента РФ, повинен проходити при дотриманні всіх санітарних вимог. При цьому режим підвищеної безпеки буде збережений для людей старше 65 років і людей з хронічними захворюваннями.

“Рідні мої, розумію, як вам нелегко бути вдома. Потрібно ще трохи потерпіти. Режим обмежень зберігається, тому що ми за вас переживаємо”, – звернувся Путін до літніх людей.

Нагадаємо, коронавірус COVID-19 став причиною смерті 282 тисяч 719 людей по всьому світу. Станом на ранок 11 травня інфіковано 4 мільйони 102 тисячі 849 осіб. Видужав 1 мільйон 411 тисяч 619 осіб. У той же час в Росії, яка вийшла на третє місце в світі за рівнем поширення COVID-19, коронавірус виявили у 221 344 пацієнтів.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...