Три сотні курсантів заразилися COVID-19 під час репетицій параду до 9 травня

Реальна цифра зараження в рази більша - в репетиціях брали участь тисячі військових

Три сотні курсантів заразилися COVID-19 під час репетицій параду до 9 травня
Автор Кравченко Станіслав в Коронавірус/Новини/Фото/Відео
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

В Росії щонайменше три сотні російських військових захворіли на COVID-19 під час  репетицій параду до 9 травня, який згодом відмінили через епідемію коронавірусу. Всі вони брали участь у заходах  на військовому полігоні Алабіно біля Москви.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє видання “Проект”.

Loading...

Керівництво навчальних закладів не припинили репетиції військового параду, в яких брали участь тисячі курсантів, і  продовжували їх проведення попри повідомлення про епідемію. Мінімум три сотні курсантів  заразилися коронавірусом. Але, ймовірно, реальна цифра в рази більша.

Розслідувачі наголосили, що підготовка до параду не припинилася  навіть після офіційного рішення російської влади про введення  перших карантинних заходів.

1 квітня, коли Росія вже закрила кордон з Грузією, а більшість країн скасували масові заходи, прессекретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков стверджував, що підготовка військових і організація приїзду іноземних гостей тривають.

Відео репетиції параду до 9 травня 2020 року, на записі присутня ненормативна лексика:

Остання репетиція параду на полігоні “Алабіно”, який в точності повторює центральну площу Москви, пройшла 16 квітня – до цього моменту Москва і область вже майже 20 днів знаходилися на самоізоляції.

Курсанти та їхні родичі розповіли російським журналістам, що вважають, що до масового зараження призвели саме репетиції на полігоні. За словами кадета Військової академії зв’язку імені Будьонного, під час репетицій лише деякі учасники носили захисні маски.

Нагадаємо, коронавірус COVID-19 став причиною смерті 282 тисяч 719 людей по всьому світу. Станом на ранок 11 травня інфіковано 4 мільйони 102 тисячі 849 осіб. Видужав 1 мільйон 411 тисяч 619 осіб. У той же час в Росії, яка вийшла на третє місце в світі за рівнем поширення COVID-19, коронавірус виявили у 221 344 пацієнтів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...