Український фермер наклав на себе руки через втрату врожаю

Чоловік мав великі борги і не отримав підтримки від держави у скрутний час

Український фермер наклав на себе руки через втрату врожаю
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

На Одещині скоїв самогубство доведений до відчаю 66-річний фермер.  В передсмертній записці він заявив, що причиною цього є посуха та загибель врожаю.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це розповів глава Кілійської об’єднаної територіальної громади Павло Бойченко в своєму блозі на YouTube.

Причиною жахливого вчинку чоловіка стало те, що через посуху і карантин фермер втратив весь урожай. В своїй передсмертній  записці він зазначив, що йому було нічим розраховуватися з боргами, які він взяв на посівну, і те, що він не отримав ніякої підтримки від держави.

“Щирі співчуття від усієї громади висловлюю рідним і близьким гідної людини, фермера, жителя с. Шевченкове, Сердюченка Володимира Миколайовича,  1954 року народження, що передчасно пішов з життя. Страшна трагедія! Вся громада, всі ми сумуємо разом з вами! Тримайтеся! Володимир Миколайович був порядним фермером, він взяв в оренду 150 га землі у людей. Весь урожай був втрачений через посуху. Опинившись в складних фінансових обставинах, не отримавши чітких відповідей від керівництва країни про компенсацію втраченого врожаю, доведений до відчаю, землероб не зміг пережити біди!”, – розповів глава місцевої ОТГ.

Нагадаємо, 11 травня в Україні розпочався так званий адаптивний карантин. Уряд зняв деякі заборони для людей і бізнесу, залишивши цілу низку заборон. В рамках першої хвилі ослаблення карантину зможуть працювати: заклади громадського харчування (режим “на винос”, літні майданчики), магазини, що торгують непродовольчими товарами, в тому числі ті, що розташовані в ТРЦ (київські ТРЦ виняток), музеї, стоматології, перукарні та салони краси, адвокати, нотаріуси, аудитори, психологи.

Відзначимо, що експерти оцінюють втрати економіки країни від невипуску товарів і ненадання послуг приблизно в 500 млрд гривень. За даними Торгово-промислової палати (ТПП) України, введення карантинних заходів призвело до зупинки діяльності 700 тисяч підприємців і підприємств мікро-, малого та середнього бізнесу. Зокрема, це близько 330 тис. бізнес-структур

Джерело: Народна Правда