Вчені створили калькулятор, який розраховує вірогідність смертності від коронавірусу

Ризик смерті від COVID-19 дуже залежить від способу життя і пов'язаних з ним захворювань

Вчені створили калькулятор, який розраховує вірогідність смертності від коронавірусу
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

У Польщі вчені створили калькулятор смертності від коронавірусу – спеціальна програма обчислює ймовірність летального результату від COVID-19.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє “РИА Новости”.

Калькулятор смертності від коронавірусу, за словами представника Поморського науково-технологічного парку Магдолени Малара-Щвитоньскої, враховує вік і стать людини, а також інформацію про чотири основні типи хронічних захворювань.

У розробці калькулятора брали участь лікарі та епідеміологи. Серед хронічних хвороб, які враховує калькулятор:

  • серцево-судинні захворювання,
  • підвищений кров’яний тиск,
  • цукровий діабет,
  • онкологія.

Головний розробник калькулятора доктор медичних наук Петро Бандош зазначає, що ризик смерті від COVID-19 дуже залежить від способу життя і пов’язаних з ним захворювань, в тому числі ожиріння, діабету, гіпертонії та їх ускладнень:

“Останні дані показують, що смертність серед людей без жодних хронічних захворювань становить менше 1% випадків зі смертельним результатом від коронавірусу”.

Як повідомлялося раніше, в період пандемії COVID-19 у світі з’явилася тенденція до збільшення кількості дітей з хворобою Кавасакі.

Колишній головний санітарний лікар України Сергій Бережнов зазначив, що відвідування перукарень істотно збільшує ймовірність інфікування COVID-19.

Джерело: Народна Правда
загрузка...