Є майже у всіх: Комаровський назвав головний симптом COVID-19

Йдеться про повне або часткове зниження відчуттів

Є майже у всіх: Комаровський назвав головний симптом COVID-19
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Втрата смаку та нюху є одним із  найпоширеніших симптомів нового типу коронавірусу  COVID-19, які найчастіше називають хворі.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це у своєму блозі на YouTube розповів популярний український лікар-педіатр Євген Комаровський, коментуючи ситуацію з пандемією.

За словами Комаровського, в різних випадках йдеться про повну втрату смаку і нюху або ж про часткове зниження гостроти відчуттів.

“Чим активніше звертається увага на ці симптоми, тим більше впадає в очі, що їх частота просто величезна”, – заявив він.

Лікар наголосив, що більше половини хворих з COVID-19 вказують на погіршення чутливості нюху, а майже половина – на проблеми зі смаком.

Як повідомлялося раніше, в період пандемії COVID-19 у світі з’явилася тенденція до збільшення кількості дітей з хворобою Кавасакі.

Колишній головний санітарний лікар України Сергій Бережнов зазначив, що відвідування перукарень істотно збільшує ймовірність інфікування COVID-19.

До слова, у Польщі вчені створили калькулятор смертності від коронавірусу – спеціальна програма обчислює ймовірність летального результату від COVID-19.

Джерело: Народна Правда