Зеленський пообіцяв кредитні канікули мікро та малому бізнесу

Шмигаль повідомив, що з боку уряду створені передумови для повноцінної роботи оновленої програми «Доступні кредити 5-7-9%»

Зеленський пообіцяв кредитні канікули мікро та малому бізнесу
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Президент України Володимир Зеленський виступив з пропозицією надати малому і мікробізнесу кредитні канікули, адже вони найбільше страждають від запровадженого карантину.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

Кредитні канікули обговорювалися під час засідання з протидії коронавірусу.

“Ми обговорювали ряд програм кредитної підтримки малого та мікробізнесу, адже вони найбільше страждають від карантину. Ми повинні допомогти їм зараз і після карантину, щоб вони могли швидко оговтатися. Нам треба запропонувати їм так звані кредитні канікули”, – сказав він.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у свою чергу повідомив, що з боку уряду створені всі передумови для повноцінної роботи оновленої програми «Доступні кредити 5-7-9%», також додатково фіналізується інша програма – «Нові гроші», за якою підприємці зможуть отримати кредити під дуже низький відсоток:

«Ці програми допоможуть українському бізнесу витримати важкі економічні умови, обумовлені епідемією, а також стануть запорукою збереження робочих місць. Основна умова програм – збереження не менше 80% робочих місць у малому і мікробізнесі».

Кабмін анонсував кредитні канікули для малого та мікробізнесу, які передбачають надання кредитів під 0%, зі строком погашення тіла кредиту через рік, основна умова для підприємців — збереження не менше 80% робочих місць.

А нещодавно ПриватБанк запровадив “кредитні канікули” на іпотеку.

Джерело: Народна Правда