Як підготуватися до другої хвилі епідемії: у МОЗ дали поради

Масові щеплення розраховують проводити в липні, серпні, вересні. У цей період очікується надходження вакцини.

Як підготуватися до другої хвилі епідемії: у МОЗ дали поради
Автор Олена Лавринець в Коронавірус/Новини
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

На даний момент ніхто не може сказати, чи буде восени друга хвиля спалаху коронавірусної інфекції, але все одно до неї треба готуватися.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в интервью «РБК-Україна» .

Loading...

Україна, на його думку, проходить пік захворюваності COVID-19, але і паралельно готується до можливого другого спалаху коронавірусної інфекції, яка може статися восени.

«До другої хвилі ми готуємося за таким принципом. Хочемо виключити поєднання двох схожих інфекційних захворювань, які передаються однаковими шляхами і одночасно можуть призвести до значного спалаху інфекційних хвороб, заповнити наші інфекційні відділення та викликати велику кількість пневмоній. Це грипоподібні захворювання та коронавірус», — зазначив він.

За словами Ляшка, починати робити щеплення необхідно з моменту надходження вакцини на ринок України. Вакцина проти грипу кожен рік змінює штам вірусу, який входить до її складу, тому на даний момент її ще немає.

Ляшко сказав, що масові щеплення розраховують проводити в липні, серпні, вересні. У цей період очікується надходження вакцини.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що COVID-19 виявили у 3-місячної дитини у Києві. Також повідомлялося, що коронавірус може викликати безпліддя у жінок, яке ймовірно через важкі ускладнення.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...