Другий етап ослаблення карантину: що запрацює з 22 травня

З 22 травня в Україні відкриються школи, спортзали, готелі

Другий етап ослаблення карантину: що запрацює з 22 травня
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що карантин в Україні, введений в зв’язку з епідемією коронавірусу COVID-19, не закінчиться повністю до того часу, поки не буде знайдено ефективні ліки від коронавірусу. Однак з 11 травня триватиме поступове ослаблення карантину. 

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це глава уряду заявив у ході свого виступу під час години уряду у Верховній Раді у вівторок, 13 травня.

Loading...

За словами Шмигаля, другий етап зняття карантину в Україні, під час якого відкриють школи, спортзали і готелі, може початися вже 22 травня.

“Якщо ситуація буде рухатися за позитивним сценарієм, з 22 травня можливий перехід до другого етапу послаблень”, – заявив Шмигаль.

За словами глави уряду, на даний момент Україна знаходиться на плато епідемії коронавируса, а кількість нових хворих знаходиться приблизно на одному рівні. Тим часом, число пацієнтів, які одужали від Covid-19, стає дедалі більше.

“Сьогодні рекордна кількість тих, хто одужав, – 343 людини, вперше такий показник високий. На жаль, він поки що не перевищує кількості захворілих сьогодні. Але ця помірна статистика – це результат наших заходів, відповідальності громадян і бізнесу”, – заявив Шмигаль.

Нагадаємо, в Україні  станом на 13 травня  зафіксовано 16 тисяч 425 випадків COVID-19. Коронавірус став причиною смерті 439 пацієнтів.

Напередодні коронавірус COVID-19 виявили у 3-місячної дитини у Києві.

Додамо, що український інфекціоніст Володимир Курпіта вважає, що в червні коронавірус не зійде нанівець в Україні – влітку  люди все одно будуть заражатися інфекцією, а щодня може бути  300-400 випадків нового інфікування.

Джерело: Народна Правда
загрузка...