Карантин не скасують до створення вакцини від COVID-19 – Шмигаль

За словами очільника уряду, скасування карантину в Україні відбуватиметься відповідно до міжнародних протоколів

Карантин не скасують до створення вакцини від COVID-19 – Шмигаль
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що карантин в Україні, введений в зв’язку з епідемією коронавірусу COVID-19, триватиме до того часу, поки не буде знайдено ефективні ліки.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це глава уряду заявив у ході свого виступу під час години уряду у Верховній Раді у вівторок, 13 травня.

Loading...

Сьогодні, 13 травня, в Києві проходить позачергове засідання Верховної Ради України, скликане на вимогу 158 народних депутатів.  Відповідаючи на запитання нардепів, прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що карантин в Україні триватиме до тих пір, поки не буде знайдено ефективні ліки від COVID-19.

“Чиновнику не дуже легко приймати рішення про десятки тисяч людських життів, тому пропоную тут політикам на цих питаннях не спекулювати, а чітко дотримуватися всіх вимог і норми карантину. Інших діючих механізмів в світі на сьогодні немає. Поки не буде знайдено ліки, ми змушені входити в карантин і виходити з нього за діючими правилами “, – заявив Денис Шмигаль.

Нагадаємо, в Україні  станом на 13 травня  зафіксовано 16 тисяч 425 випадків COVID-19. Коронавірус став причиною смерті 439 пацієнтів.

Напередодні коронавірус COVID-19 виявили у 3-місячної дитини у Києві.

Додамо, що український інфекціоніст Володимир Курпіта вважає, що в червні коронавірус не зійде нанівець в Україні – влітку  люди все одно будуть заражатися інфекцією, а щодня може бути  300-400 випадків нового інфікування.

Джерело: Народна Правда
загрузка...