Нічим не хворіла: коронавірус вбив 19-річну дівчину на Прикарпатті

Статистика невтішна: вже 25 людей померли від коронавірусу в місті

Нічим не хворіла: коронавірус вбив 19-річну дівчину на Прикарпатті
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Коронавірус COVID-19 помилково вважають “хворобою літніх людей”, є випадки, коли від цієї хвороби помирають молоді і здорові. Так сталося в Івано-Франківську, де в ніч на 13 травня від COVID-19 померла 19-річна дівчина.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, трагічну новину повідомив мер Руслан Марцінків.

Loading...

За його словами, коронавірус COVID-19 вже став причиною смерті 25 пацієнтів. Тільки за останню добу померло кілька людей.

“Є трагічні новини. Ця ніч була трагічна для нас. В центральній міській клінічній лікарні від коронавірусу померла 19-річна дівчинка. Нічим не хворіла, це величезна трагедія, не змогли врятувати”, – сказав він.

Також, за його словами, помер 44-річний чоловік, у якого був підтверджений коронавірус. Супутнім захворюванням був цукровий діабет.

“Тому статистика невтішна: вже 25 людей, померлих від коронавірусу, ще чотири людини – ми чекаємо на результати. Тому дуже може бути 29 летальних випадків”, – додав Марцінків.

Напередодні Financial Times заявив, що рівень смертності від коронавірусу COVID-19 в Росії може перевищувати офіційні дані на 70%. Справа в тому, що число померлих в Москві і Санкт-Петербурзі в квітні було на 2073 більше, ніж у середньому за останні п’ять років. Хоча офіційно Росія стверджує, що від COVID-19 у цих містах за місяць померли тільки 629 осіб.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявляє, що епідемія коронавірусу COVID-19 в Україні йде за помірним сценарієм і країна наближається до піку або плато. Після досягнення зазначених показників має розпочатися спад кількості нових хворих.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...