Породілля померла, а тіло дитини зникло: під Запоріжжям стався кричущий випадок у пологовому

Тіло немовляти возили на розтин до Запоріжжя

Породілля померла, а тіло дитини зникло: під Запоріжжям стався кричущий випадок у пологовому
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда/Фото/Відео

В Енергодарі Запорізької області за дивних обставин померла породілля Олена Наумічева, яка на 8-му місяці вагітності потрапила до лікарні. Медики не змогли врятувати життя дитині, а породілля померла за 43 дні. Родина жінки розповіла, що їм досі не віддали тіло померлого малюка, бо воно… зникло з моргу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в сюжеті  ТСН.

Loading...

Сестра покійної Наталя розповіла, що після пологів жінку з важкими травмами та сепсисом помістили до реанімації. Рідні просили доставити Олену в обласну лікарню в Запоріжжі, але їм відмовили.

Породілля померла, а тіло дитини зникло: під Запоріжжям стався кричущий випадок у пологовому

“Лікарі говорили: “Не хвилюйтеся, все добре, завтра ваша донька встане, принесете їй супчик”. Вони сиділи й пили каву”, – згадувала вона.

Породілля померла, а тіло дитини зникло: під Запоріжжям стався кричущий випадок у пологовому
Чоловік померлої Святослав Наумічев повідомив, що після пологів у дружини виявили серйозні проблеми зі здоров’ям, її під’єднали до апарату ШВЛ. Невдовзі  жінку все ж таки перевезли до обласної лікарні, де їй зробили кілька важких операцій. Після втручань Наумічевій  тільки гіршало: вона втратила зір і залишилася фактично без нирок. На 43-й день у лікарні вона померла. Тільки після смерті рідні дізналися, що тіло новонародженого зникло з моргу.

Як з’ясувалося тіло немовляти возили на розтин до Запоріжжя, потім патологоанатоми віддали його під розписку медикам Енергодара, але до лікарняного моргу воно не доїхало.

“Щодо дитини нам дали тільки корінець, без основної довідки. Куди поділася головна довідка, ніхто не знає”, – сказала сестра покійної.

У лікарні відмовилися коментувати інцидент. Про проблеми в медустанові повідомив лікар, який там працював. За його словами, в пологовому будинку катастрофічна ситуація.

“У пологовому будинку два лікарі. Вони не здатні надати необхідну невідкладну акушерську допомогу. У закладі немає операційної сестри… Хто прибуває з кровотечею, треба швидко прооперувати, але це неможливо”, – розповів акушер-гінеколог Микола Маєвський.

У поліції почали розслідування щодо медичної недбалості та наруги над тілом. Але повноцінно працювати слідчі поки не можуть, тому що спершу свої висновки має зробити спеціальна комісія обласного департаменту охорони здоров’я, яка через карантин ще не починала роботу.

Нагадаємо, раніше в місті Миргород Полтавської області в місцевій районній лікарні померла 14-річна дівчинка. Смерть дитини настала після операції з видалення апендициту. Причиною трагедії могла бути помилка лікарів.

Раніше у Києві 2-річна дитина померла під час проведення гастроскопії, батьки звинуватили в смерті дитини лікарів. Результат експертизи показав, що смерть дитини настала через розрив глотки і стравоходу. Завідуюча хірургічним відділенням лікарні на Богатирській коментувати висновок бюро експертиз відмовилася.

Нагадаємо також,  в Україні від кору помер 5-річний хлопчик, який не був вакцинований, оскільки були протипоказання.

Джерело: Народна Правда
загрузка...