Україна майже досягла піку епідемії коронавірусу – Шмигаль

Шмигаль назвав український сценарій розвитку пандемії набагато кращим, ніж в інших європейських країнах

Україна майже досягла піку епідемії коронавірусу – Шмигаль
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявляє, що епідемія коронавірусу COVID-19 в Україні йде за помірним сценарієм і країна наближається до піку чи плато. Після досягнення зазначених показників має початися спад кількості нових хворих.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це глава уряду заявив у ході свого виступу під час години уряду у Верховній Раді.

Loading...

 “Пандемія вносить свої корективи в політику країн світу – і ми не є виключенням. Нам з вами потрібно працювати вдвічі ефективніше, ми мусимо ефективно відреагувати на коронавірусну пандемію та продовжити роботу над реформами, яких 28 років чекала Україна та українці. Тепер, щоправда, одне не можна відділити від іншого – і при плануванні змін ми обов’язково маємо врахувати питання пандемії.

Стосовно ситуації загалом: вона у нас розвивається за помірним сценарієм – ми ідемо завдяки запровадженню карантину по сценарію Польщі. Він набагато кращий, ніж сценарій розвитку пандемії в інших європейських країнах…”,  – заявив прем’єр.

Відповідаючи на запитання, чи готова наразі система охорони країни прийняти 100 тисяч хворих на COVID-19, Шмигаль відповів, що “ми в десятки разів краще підготовлені, ніж два місяці тому”, про що свідчить і завантаженість лікарень.

Нагадаємо, в Україні  станом на 13 травня  зафіксовано 16 тисяч 425 випадків COVID-19. Коронавірус став причиною смерті 439 пацієнтів.

Напередодні коронавірус COVID-19 виявили у 3-місячної дитини у Києві.

Додамо, що український інфекціоніст Володимир Курпіта вважає, що в червні коронавірус не зійде нанівець в Україні – влітку  люди все одно будуть заражатися інфекцією, а щодня може бути  300-400 випадків нового інфікування.

Джерело: Народна Правда
загрузка...