Десятки тисяч гривень на ліки: українка розповіла правду про лікування COVID-19

Жінка з Харкова розповіла, як лікують від коронавірусу у лікарнях

Десятки тисяч гривень на ліки: українка розповіла правду про лікування COVID-19
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Українка з Харкова допомагає лікувати хворого на коронавірус чоловіка. Жінка розповіла, що незважаючи на анонсоване безкоштовне лікування від інфекції, у лікарні доводиться багато платити.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА посилаючись на Kharkiv Today.

За її словами, за ліки для чоловіка вона заплатила 25 тисяч гривень.

“Мені сказали, що чоловіка переводять в інше відділення, на кисень. Він вдома дихав нормально, кашляв трохи вдень, вночі не кашляв. Там йому відразу дали маску, і він досі не може без неї жити. Я думала, що йому стане легше, тому що почнуть вводити все-таки антибіотики та противірусні внутрішньовенно”, — розповіла Олена Дурсанова.

Олена каже, що кожен день змушена платити по 3 000 гривень за його лікування.

“Безкоштовно тести, палата і кисень, наскільки я розумію, а решта — людям виносять списки, я не одна така”, – поділилася жінка.

Потім жінка дізналася, що існує препарат від ускладнення коронавіруса – цитокинового шторм і почала збирати на нього гроші. Обійшлося це в 25 тисяч гривень.

“Мені дали телефон представника швейцарської фірми, тільки дози, яка мені потрібна, більше в Харкові немає, її треба тепер знову везти. Я звернулася і мені сказали, так, можна зробити, він є в протоколі. Але його ж нікому не роблять, тому що, як мені сказали, треба було зробити спочатку аналіз, а ці аналізи роблять в лабораторіях і ще не у всіх. Ще і час пройде, поки його зроблять, щоб розуміти, наскільки йому потрібно це ліки. Мені просто сказали, що воно йому потрібно. Я вже просто відступити назад не могла ніяк, тому що я розумію, мені треба чоловіка якось витягувати”, — пояснила Олена Дурсанова.

Зараз жінка збирає гроші на лікування свого хворого чоловіка.

Як відомо, станом на 14 травня, в Україні зафіксовано 16 847 випадків COVID-19. Коронавірус став причиною смерті 456 пацієнтів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...