Ефективніше за імбир: Комаровський розповів про незвичайну користь хрону

Хрін "вибиває" сльозу з лізоцимом

Ефективніше за імбир: Комаровський розповів про незвичайну користь хрону
Автор Романова Марі в Новини/Правда про здоров'я

Відомий український лікар Євген Комаровський розповів про користь хрону і пояснив його ефективність у боротьбі з вірусами.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, цій темі він присвятив новий ролик на своєму YouTube-каналі.

Loading...

Комаровський пояснив, що люди не завжди розуміють зміст анатомії, чому вірус розмножується у верхніх дихальних шляхах і слизовій оболонці носа.

“Сльози, утворюючись, стікають не тільки по щоках – велика їх частина стікає по носослізному каналу в порожнину носа. Саме тому, коли ми плачемо, ми шмигаємо носом”, – каже Комаровський.

Він також виділив важливий момент, який має відношення до ефективності плачу. За його словами, в сльозах є особливий універсальний противірусний білок лізоцим і він є досить потужним фактором неспецифічного імунного захисту: “Тому діти, які постійно плачуть і шмигають носом, рідше хворіють”.

Хрін корисний тим, що “вибиває сльозу і змушує людей шмигати носом, і таким способом промивати його лізоцимом, посилюючи імунний захист.

Комаровський каже, що в цьому плані хрін більш ефективний, ніж імбир.

Раніше Комаровський пояснив, чому тест на COVID-19 показує позитивний результат повторно. За його словами, повторний позитивний результат ПЛР-тесту у видужали від COVID-19 вказує не на нове захворювання, а на залишки вірусної РНК в клітинах організму.

Він також зазначав, що втрата смаку і нюху є одним із найпоширеніших симптомів нового типу коронавіруса COVID-19, про яких найчастіше повідомляють хворі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...