Google Play Music закривають: чим його замінять

Місце Play Music у фірмовій екосистемі незабаром займе сервіс YouTube Music, який працює вже деякий час.

Google Play Music закривають: чим його замінять
Автор Желізняк Олександр в Наука/Новини/Соціальна правда

Google не раз закривала власні сервіси. На цей раз під закриття потрапила потокова музична платформа Play Music. Компанія вже запропонувала користувачам “переїхати” в новий додаток YouTube Music.

Про закриття Play Music було відомо давно. За заявою Google, місце Play Music у фірмовій екосистемі незабаром займе сервіс YouTube Music, який працює вже деякий час. Користувачі зможуть перенести туди свою цифрову бібліотеку прямо під час запуску програми або на сторінці переміщення у браузері.

Loading...

Ми хочемо, щоб у всіх був час перенести свій контент і звикнути до YouTube Music, тому в майбутньому ми представимо додаткові інструкції для користувачів, які більше не будуть мати доступу до Google Play Music,– йдеться в повідомленні компанії.

Каталог YouTube Music містить більше 50 мільйонів офіційних композицій. Порівняно з Google Play Music, на новій платформі в одному плейлисті можна зберегти до 5000 пісень замість 1000, а кількість доступних для завантаження треків збільшено з 50 000 до 100 000.

При переході на нову платформу користувачі платної версії Google Play Music автоматично отримають продовження раніше оформленої передплати.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА  повідомляла, що Компанія Google витратила досить багато часу на доопрацювання фінальної версії браузера Chrome 81, проте всі помилки знайти і ліквідувати так і не вдалося. Через кілька днів після початку розповсюдження Chrome 81 пошуковий гігант підтвердив, що в коді браузера виявлена критична уразливість нульового дня».

Також повідомлялося, Google випустила першу версію операційної системи Android 11 для тестування розробниками. У новій операційці з’явиться ряд нових функцій, серед яких додаткові налаштування безпеки і підтримка мереж нового покоління 5G.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...