Може статися тромбоз легень: Пєсков розповів, як бореться з COVID-19

Пєсков повідомив, що у нього вже розвинулася двостороння пневмонія

Може статися тромбоз легень: Пєсков розповів, як бореться з COVID-19
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков, який напередодні підтвердив, що у нього і його дружини коронавірус COVID-19, розповів про самопочуття.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, Дмитро Пєсков повідомив, що у нього вже розвинулася двостороння пневмонія, але він вчасно звернувся до лікарів.

“І коли вже зрозуміли, що процес йде, так би мовити, в гору, з температурою, з ломкою, то поїхали в лікарню. І добре, що поїхали, тому що зробили КТ (комп’ютерну томографію – Ред.)… Загалом, зловили вчасно. А в цієї хвороби головне – не пропустити. Вірус цей абсолютно кровожерливий. Хоча, слава богу, лікарі вже мають досвід у боротьбі з ним, але все одно частка непередбачуваності, пов’язана з індивідуальними особливостями, завжди присутня”, – розповів прес-секретар Путіна “Комерсанту“.

“І тут ще особливість у тому, що твої легені не стільки сам вірус пожирає, скільки твій організм. Тобто починається гормональний шторм, і імунна система намагається цей вірус перемогти. І разом з вірусом починає пожирати легені. І звідси ефект цього “матового скла”. Це може привести до тромбозу легенів. Ну тут у кого як…” – підкреслив Пєсков.

Як повідомлялося раніше, прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков останній раз публічно з’являвся 30 квітня на нараді у Володимира Путіна.

Financial Times пише, що рівень смертності від коронавірусу COVID-19 в Росії може перевищувати офіційні дані на 70%. Справа в тому, що число померлих в Москві і Санкт-Петербурзі в квітні було на 2073 більше, ніж у середньому за останні п’ять років. Хоча офіційно Росія стверджує, що від COVID-19 у цих містах за місяць померли тільки 629 осіб.

Джерело: Народна Правда
загрузка...