Почнеться глобальна економічна криза: невтішний прогноз ООН

Розвинуті країни втратять до 5% свого ВВП

Почнеться глобальна економічна криза: невтішний прогноз ООН
Автор Кравченко Станіслав в Новини/Політична правда
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

В ООН прогнозують, що в 2020 році через пандемію коронавірусу світовий ВВП  може скоротитися на 3,2% в порівнянні з минулим роком, що стане причиною глобальної економічної кризи.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в звіті департаменту Організації Об’єднаних Націй (ООН) “Економічна ситуація в світі і її перспективи станом на середину 2020 року”, опублікованому на сайті організації.

Loading...

Згідно з прогнозом ООН, в 2020-2021 роках світова економіка втратить близько 8,5 трильйона доларів. У звіті сказано, що найбільші скорочення торкнуться розвинених країн –  там ВВП скоротиться на 5%. Відновлення економічного балансу розпочнеться в 2021 році.

Як повідомили в організації, посилення співпраці країн в питаннях економічного розвитку і фінансово-економічна допомога міжнародного співтовариства країнам, які найбільш постраждали від коронавірусу, є ключовими кроками для прискорення відновлення світової економіки.

Нагадаємо,  раніше в ООН провели аналіз Всесвітньої продовольчої програми і дійшли висновку, що в зв’язку з пандемією коронавірусу тільки в 2020 році близько чверті мільярда людей на планеті загрожує масовий голод через нестачу продуктів харчування.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...