Святослав Вакарчук відзначає день народження: найкращі хіти “Океана Ельзи”

Є чимало пісень, які ви навряд-чи чули в творчості іменинника Вакаррчука

Святослав Вакарчук відзначає день народження: найкращі хіти “Океана Ельзи”
Автор Желізняк Олександр в Шоу-бізнес

Сьогодні 14 травня, відзначає свій 45-й день народження лідер групи “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук. На його піснях виросли цілі покоління, а пластинки з першими альбомами і досі зберігаються в запиленому ящику.

Loading...

Але є чимало пісень, які ви навряд-чи чули у творчості іменинника Вакарчука. З нагоди дня народження музиканта 24 канал склав добірку маловідомих пісень у його виконанні.

Міккі Маус
Шанувальники творчості Святослава Вакарчука люблять його пісні в тому числі за глибокі і вдумливі тексти. Проте є в історії “Океану Ельзи” чи не єдина жартівлива композиція “Міккі Маус”, в якій Вакарчук відірвався на славу: згадав і про Вінні-Пуха, і про MTV, а також про Бівіса і Батхеда.

Вона підійшла до вікна
У перший повноцінний альбом “Океану Ельзи” “Будинок зі скла”, який побачив світ у далекому 1996 році на аудіокасетах, увійшло всього 6 композицій. Однак далеко не на кожному виступі гурту можна почути хоча б одну композицію з цього дебютного альбому. Наприклад, “Вона підійшла до вікна”.

Name of Tomorrow
Все з точністю до навпаки з піснею “Майже весна”. Вона настільки відома, що кожен точно чув її хоча б раз у житті. Але вона звучить і на англійській мові.

Схожа історія з піснею “Вільний”. Українською вона увійшла в альбом “Суперсиметрія”, проте в оригіналі була написана англійською і називалася “Absolutely free”.

Він чекає на неї
Українці, яким трохи більше 20 точно раніше чули пісню Олександра Пономарьова “Він чекає на неї” – на початку 2000-х вона була дуже популярною. Однак мало хто знає, що її для співака написав саме Святослав Вакарчук, а пізніше сам і переспівав.

Silent Night
У виконанні сьогоднішнього іменинника по-особливому зазвучала й колядка, без якої не обходиться жодне Різдво в США.

Нагадаємо, раніше Вакарчук пояснив, чому більше не керує «Голосом», він збирається займатися зустрічами з виборцями і створенням коаліції.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що Святослав Вакарчук, народний депутат і лідер партії «Голос», заявив, що Мінські угоди ведуть в нікуди і виступив за створення нової дорожньої карти по вирішенню конфлікту на Донбасі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...