Ціна на нафту почала активно зростати: скільки коштує “чорне золото”

З 1 травня набула чинності угода, згідно з якою члени Організації країн-експортерів нафти і їх союзники (ОПЕК +) повинні обмежувати обсяги видобутку. Це прибере надлишок сировини з ринку і підніме на неї ціни.

Ціна на нафту почала активно зростати: скільки коштує “чорне золото”
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Після недавнього падіння світові ціни на нафту знову почали зростати. У четвер, 14 травня, вартість бареля марки Brent піднялася на 2,5% – до $29,92.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це свідчать дані Нью-Йоркської товарної біржі.

Loading...

Ф’ючерси на нафту марки WTI з постачанням в червні подорожчали на 2,7% – до $25,99.

Через побоювання, що в світі може початися друга хвиля коронавірусу, 13 травня сировина дешевшала.

З 1 травня набула чинності угода, згідно з якою члени Організації країн-експортерів нафти і їхні союзники (ОПЕК+ ) повинні обмежувати обсяги видобутку. Це прибере надлишок сировини з ринку і підніме на неї ціни.

Що можна очікувати з цінами на нафту? Як мінімум до кінця карантинних заходів ціни на нафту все одно будуть залишатися на низькому рівні. Обмежувальних заходів може виявитися недостатньо. Саме цей фактор підштовхує вартість “чорного золота” до зниження.

Ціна на нафту почала активно зростати: скільки коштує “чорне золото” Ціна на нафту почала активно зростати: скільки коштує “чорне золото”

Раніше НАРОДНА ПРАВДА писала, що Україна не зможе зберігати дешеву нафту — нафтотранспортна система не розрахована на надання цих послуг.

Також повідомлялося, в Росії пригрозили, що можуть залишити Білорусь без транзиту російської нафти, яку та транспортує до Європи.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...