Перша європейська країна заявила про перемогу над коронавірусом

У цій країні протягом останніх двох тижнів щодня реєструють не більше 7 нових випадків

Перша європейська країна заявила про перемогу над коронавірусом
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Першою європейською країною, яка перемогла коронавірус COVID-19 стала Словенія.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про завершення епідемії COVID-19, яка почалася в середині березня, заявив  словенський уряд. У цій країні протягом останніх двох тижнів щодня реєструють не більше 7 нових випадків.

Loading...

Коронавірус COVID-19 залишає територію Словенії у зв’язку з цим уряд призупиняє частину заходів, включаючи фінансову допомогу громадянам і фірмам.

Більш того, громадянам країн Євросоюзу, які приїжджають в країну, не потрібно буде проходити семиденний карантин. Звичайно ж, мова не йде про іноземців, у яких спостерігаються ознаки інфекції, їм не можна в’їжджати до Словенії. А для громадян країн, що не входять в ЄС, за винятком дипломатів і людей, що перевозять вантажі, в силі залишиться двотижневий карантин.

Також громадяни, як і раніше, повинні будуть слідувати основним правилам, щоб запобігти можливому розповсюдженню інфекції.

У Словенії проживає близько двох мільйонів осіб. За даними американського університету Джона Хопкінса, станом на ранок 15 травня в країні виявили 1 464 випадки коронавірусу: 267 осіб одужали, 103 померли.

За даними Центру громадського здоров’я, станом на ранок 15 травня в Україні 17 330 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 476 летальних. Коронавірус вилікували 4 473 пацієнта. За добу зафіксовано 483 нових випадки.

Коронавірус COVID-19 став причиною смерті 302 тисяч 493 пацієнтів по всьому світу. Всього з початку пандемії вилікувались 1 мільйон 588 тисяч 858 осіб.

Перша європейська країна заявила про перемогу над коронавірусом

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...