Україна відновлює авіасполучення з відомими курортами: названа дата

Серед трьох мільйонів українців, які купили турпутівки в минулому році, найпопулярнішими напрямками були Єгипет і Туреччина, з великим відривом від інших країн

Україна відновлює авіасполучення з відомими курортами: названа дата
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

Україна розглядає можливість відновлення авіасполучення з Єгиптом, Туреччиною, а також Грузією.

Як розповіла “РБК-Україна” прес-секретар Мінінфраструктури Оксана Герасимова, в цих країнах іноземних туристів готуються приймати з 1 липня.

У той же час вона зазначила, що при відновленні регулярного повітряного сполучення з країнами ЄС буде грати роль і фактор конкуренції з боку великих європейських авіакомпаній, які отримали серйозну державну підтримку під час коронавирусної кризи.

“Ми не хочемо, щоб вийшло так: весь пасажиропотік забере собі іноземна авіакомпанія, а наші компанії в підсумку за рік припинять своє існування”, – сказала Герасимова.

Серед трьох мільйонів українців, які купили турпутівки в минулому році, найпопулярнішими напрямками були Єгипет і Туреччина, з великим відривом від інших країн.

З початку травня частково відкрилися єгипетські готелі, але тільки для внутрішніх туристів і лише на 25% місткості. У червні можуть відкрити доступ і іноземцям, серед яких, напевно, будуть і українці, а рівень заповнення дозволять підняти до 50%. При цьому відпочиваючих позбавлять багатьох звичних розваг, наприклад дискотек, не буде працювати і “шведський стіл”.

Аналогічні обмеження передбачені і в Туреччині, де туристичний сезон для своїх громадян планують запустити в кінці травня, а для інших країн – наприкінці червня. Закритими залишаться фітнес – і спа-центри, готелі зможуть заповнитися лише на 60%, при них будуть створені карантинні зони для людей з симптомами коронавірусу.

Нагадаємо, раніше три міжнародні авіакомпанії Czech Airlines, Wizz Аіг і Lufthansa заявили про рішення відновити рейси з України вже з кінця травня — початку червня.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що у зв’язку з пандемією коронавірусу повноцінне міжнародне авіасполучення України з іншими державами відкриють не раніше осені.

Джерело: Народна Правда