Як захиститися від коронавірусу на пляжі: корисні поради

На стовпах ліхтарів розташували сканери, які будуть стежити за кількістю людей. Потім вони будуть відправляти інформацію на спеціальний додаток, за допомогою якого відпочиваючі зможуть визначати найбільш завантажені райони.

Як захиститися від коронавірусу на пляжі: корисні поради
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Коронавірус/Новини

Використовуючи штучний інтелект, в Іспанії знайшли метод захисту туристів від коронавірусу на пляжах.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, посилаючись на інформацію видання Daily Mail, на одному з пляжів міста Фуенхирола встановили спеціальні датчики для забезпечення соціального дистанціювання.

Loading...

На стовпах ліхтарів розташували сканери, які будуть стежити за кількістю людей. Потім вони будуть надсилати інформацію на спеціальний додаток, за допомогою якого відпочиваючі зможуть визначати найбільш завантажені райони.

Інтерактивна карта розроблена за системою світлофора: зелений означає комфортну зону, помаранчевий говорить про те, що територія заповнена на 75%, червоний – що місць для відпочинку немає.

Для більш точного підрахунку людей програма розділить пляжі на віртуальні квадрати між датчиками. За рахунок цього пристрою будуть постійно контролювати кількість туристів, які входять і виходять з території .

Нагадуємо, що Іспанія — друга найбільш постраждала від пандемії коронавірусу країна Європи. Після 26 квітня країна почала поступово повертатися до нормального життя.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що через коронавірус був перенесений чемпіонат Іспанії.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...