День Європи в Україні: цьогоріч свято відзначатимуть у віртуальному форматі

День Європи українці святкуватимуть 3 дні

День Європи в Україні: цьогоріч свято відзначатимуть у віртуальному форматі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В суботу, 16 травня, в Україні відзначають   День Європи – як символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. Цьогоріч заходи до свята проходять онлайн в мережі Інтернет у зв’язку з запровадженим карантином у державі. 

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

З 2003 року відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року у третю суботу травня в Україні відзначається День Європи. У 2020 році це свято в Україні припадає на 16 травня.

Для українців це особливий день. Ще з античних часів Україна є повноправною та невід’ємною частиною європейської спільноти – великої родини, об’єднаної прогресивними демократичними поглядами. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

День Європи святкується в усіх великих та маленьких містах. Повсюди відбуваються святкові концерти, вистави, іноземці з усіх європейських спільнот, які знаходяться на території України, розповідають українцям про життя у Європі, про історію та культуру інших держав.

Цього року, у зв’язку з поширення нового коронавірусу і карантинними обмеженнями, введеними через це, святкування Дня Європи  відбудеться онлайн, теле – і радіоформатах.

Протягом трьох днів, з 15 по 17 травня на телеканалі “Київ” буде транслюватися привітання з Днем Європи від керівництва держави та міста, а також Представництва Європейського Союзу в Україні та посольств держав-членів Європейського Союзу, акредитованих в Україні.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про вихідні, свята і просто пам’ятні дати, які українцям принесе останній місяць весни. В травні ми відзначатимемо День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, День Матері, День Героїв та інші свята.

Джерело: Народна Правда
загрузка...