Медики назвали головний симптом коронавірусу, ігнорувати який небезпечно

Хворого з задишкою треба терміново госпіталізувати

Медики назвали головний симптом коронавірусу, ігнорувати який небезпечно
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Коронавірус продовжує атакувати людей у всьому світі, та його симптоми і негативний вплив на здоров’я остаточно не вивчені. Медики звертають увагу, що задишка є найсерйознішим симптомом важкої форми коронавірусної пневмонії, при її наявності хворого необхідно терміново госпіталізувати.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє  lenta.ru. Експерти повідомили і про інші прояви хвороби, які характерні для важкої клінічної картини.

Loading...

“Перше – температура понад 38,5 градусів Цельсія, друге – кашель, третє – задишка. Це велика частота дихання – 20-30 рухів в хвилину. До цього може приєднатися зниження насичення крові киснем”, – зазначив рентгенолог Сергій Морозов.

Експерти також відзначили, що про наявність вірусу в організмі свідчать посиніння губ і нігтів.

Як повідомлялося раніше, в період пандемії COVID-19 у світі з’явилася тенденція до збільшення кількості дітей з хворобою Кавасакі.

Додамо, що втрата смаку та нюху є одним із  найпоширеніших симптомів нового типу коронавірусу  COVID-19, які найчастіше називають хворі.

До слова, у Польщі вчені створили калькулятор смертності від коронавірусу – спеціальна програма обчислює ймовірність летального результату від COVID-19.

Джерело: Народна Правда
загрузка...