США планують розмістити ядерну зброю поряд з Україною: що відомо

Такий крок міг би бути відповіддю Німеччині, яка хоче скоротити ядерні озброєння і послабити НАТО

США планують розмістити ядерну зброю поряд з Україною: що відомо
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Посол США в Польщі Джорджетт Мосбахер заявила, що Польща могла б розмістити на своїй території ядерну зброю США з метою зміцнення східного флангу НАТО.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таким чином  вона у своєму  Twitter відповіла на недавню критику на адресу Німеччини з боку посла США в цій країні.

“Якщо Німеччина хоче скоротити ядерні озброєння і послабити НАТО, можливо Польща – яка платить справедливу частку, розуміє ризики, і знаходиться на східному фланзі НАТО – могла б розмістити ці озброєння тут”, – написала Мосбахер.

США планують розмістити ядерну зброю поряд з Україною: що відомо

Відзначимо, незадовго до цього, посол США в Німеччині Річард Гренелл звинуватив Німеччину в підриві зусиль НАТО з ядерного стримування. Він розкритикував позицію молодших партнерів канцлера Ангели Меркель по коаліції після того, як деякі з їхніх лідерів закликали до ядерного роззброєння.

Нагадаємо, Польща не буде продовжувати дію угоду з Росією на транспортування газу територією країни. У Варшаві  відмовилися переглянути угоду з РФ, термін дії якої закінчується 17 травня.

Раніше Федеральне мережеве агентство ФРН   відмовило компанії Nord Stream 2 AG у виведенні проекту з-під вимог оновленої Газової директиви ЄС. Це означає, що навіть якщо газопровід Північний потік-2 буде добудований до кінця 2020 року, половину його потужності – 27,5 млрд кубометрів на рік з 55 млрд – російській газовій монополії доведеться віддати незалежним постачальникам.

Джерело: Народна Правда